След завършен седми клас

Скъпи ученици, уважаеми родители,

Комисията за записване на ученици в 8.клас по държавен план-прием, след първи и втори етап на класиране ще работи в стая 001 от 08:00 ч. до 17:00 ч. съгласно графика на дейностите:

  • За периода от 15.07-17.07.2025 г. – Записване на приетите на първи етап на класиране или подаване на заявление за участие във втори етап на класиране.
  • За периода от 22.07-24.07.2025 г. –  Записване на приетите на втори етап на класиране.

При записване родителите/настойниците или упълномощени от тях с нотариално пълномощно лица подават следните документи:

– Заявление до директора на училището (по образец);
– Оригинал на свидетелство за основно образование;

– Медицинско свидетелство, оригинал (карта за предварителен медицински преглед)

УВАЖАЕМИ КАНДИДАТ-ГИМНАЗИСТИ,
УВАЖАЕМИ РОДИТЕЛИ,

В периода 08.07.2025 г. – 10.07.2025 г. предстои подаване на заявления за участие в първи етап на класиране в училищата с прием по реда на Наредба №10/01.09.2016 г. на министъра на образованието и науката за организация на дейностите в училищното образование.

Подаването на заявление за участие в първи, трети и четвърти етап на класиране ще бъде  по електронен път (https://infopriem.mon.bg).

СУ „Черноризец Храбър“ – Пловдив е определен за училище център, което  ще оказва съдействие на роадителите в рамките на работния ден: от 08,00 часа до 18,00 часа в кабинет 001 и кабинет 002 по график определен от МОН.





Прием 2022/ 2023

ГРАФИЧЕН ДИЗАЙН – УЧЕБЕН ПЛАН

ИКОНОМИКА И МЕНИДЖМЪНТ – УЧЕБЕН ПЛАН